• rzepak.jpg
  • czerna1.jpg
  • odra.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna2.jpg
Start
piątek, 03 lipca 2020
DOBIEGŁY KOŃCA PRACE REMONTOWE PRZY BUDYNKU URZĘDU GMINY W ŻUKOWICACH Drukuj
wtorek, 19 maja 2020
Zakończył się remont placu przy Urzędzie Gminy w Żukowicach zakładający głównie rozwiązanie problemu zastoju wód opadowych związanych z brakiem odpowiedniego odwodnienia.

W ramach zagospodarowania przestrzeni publicznej dokonano remontu nawierzchni placu oraz chodnika o nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z wymianą odwodnienia liniowego. W ramach niniejszej inwestycji dokonano wymiany zniszczonej tablicy informacyjnej na nową oraz poprawiono estetykę schodów wejściowych do budynku oraz elementów otoczenia budynku

Łączna wartość zadania to kwota blisko 115.000,00 zł.

Ponadto  na wniosek Gminy Żukowice podczas niniejszej inwestycji Powiat Głogowski  dokonał remontu pobocza drogi powiatowej nr 1020D naprzeciw budynku Urzędu Gminy, na którym dotychczas występowały zastoje wód opadowych.

Prace remontowe wpłynęły nie tylko na poprawę wizerunku Gminy Żukowice, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort wszystkich interesantów i pracowników Gminy Żukowice  oraz zapobiegnięcie dalszej destrukcji podpiwniczeń budynku urzędu wcześniej zalewanego wodami opadowymi. 

Po wykonanej inwestycji pracownicy Urzędu Gminy uporządkowali i obsiali tereny zielone przyległe do placu i chodnika oraz dokonali nasadzeń zieleni.

GALERIA ZDJĘĆ
 
Top! Do góry